Український бренд жіночої спідньої білизни LoveUnder – це вишукані та невагомі комплекти на кожен день та для неповторних моментів.

Ми створюємо сучасну, сміливу та комфортну спідню білизну, яка підкреслює твою природну красу і робить ще ближче до себе справжньою.

Коли ми бачимо в місті Тебе, ту саму, що світиться і надихає – ми переконуємось –
Woman Is Art!

Нам дуже подобається те диво, яке укладено в кожному комплекті – в його нюансах, деталях і дрібницях.
Наша місія – Щаслива Ти! Саме ти несеш у світ ту саму жіночу енергію, яка живить і приносить радість. Ми ж вкладаємо душу в кожен комплект, щоб дарувати Тобі тільки найкращі емоції!

З 2016 року ми створили вже понад 100 фасонів, і понад 1000 колірних варіацій наборів, які ви можете вибрати для себе. На сьогоднішній день ми маємо більше 60 000 передплатників у Instagram, і щодня ми ростемо і розвиваємося, щоб створювати ще більше краси. У нас своє виробництво, і Наша команда – це люди, закохані у свою справу – Починаючи від ескізу та матерілів, закінчуючи упаковкою замовлення – все це ми робимо з величезним коханням.
Ти це відчуєш, ми знаємо 🙂
Щороку ми робимо тисячі дівчаток у всьому світі ще щасливішими – і безмірно цим пишаємося.

Наша назва – LoveUnder – вміщує в собі багато сенсів про кохання, і гру слів – ми говоримо ЛавАндер : )

За допомогою кольору, форми та фактури ти зможеш створити свої ідеальні образи під різний настрій. Сьогодні трохи зухвалості, а завтра романтика – ми завжди раді експериментувати разом із тобою!
Кожен комплект – це твоя особиста магія та твій особливий світ.

І звичайно ж, як подарунок для коханої – комплект білизни буде ідеальним рішенням.

LoveUnder – це визнання в любові до свого тіла, особлива легкість і впевненість у тому, що сьогоднішній день – найкращий!

P.S Будемо раді потоваришувати з тобою в Instagram – @loveunder_lingerie – найсвіжіші новини та моделі знайдеш тут!

Обіймаємо,

Команда LoveUnder